Reference

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Se slečnou Marcelou Galečkovou jsem začala spolupracovat, když jsem řešila koupi bytu. I přes velké překážky, které s financováním nastaly, našla nejlepší řešení, díky kterému můžu bydlet ve svém vysněném bytě.

Ve finančních produktech se absolutně nevyznám, a proto jsem ráda, že se mi o finance stará právě Marcela Galečková, které plně důvěřuji a kdykoli se na ni můžu obrátit. Na její práci oceňuji osobní přístup, nadšení a velkou profesionalitu. Jde vidět, že jí práce moc baví. Proto její služby vřele doporučuju dál.”

Lucka

Podnikatelka

“Příležitost setkat se s Kateřinou Košinovou se mi naskytla naprostou náhodou. Nejdříve jsem k celému finančnímu poradenství byla docela skeptická, to se ale změnilo s první návštěvou. Slečna poradkyně mi vysvětlila, jak se věci mají, přehledně a jasně mi ukázala, jak ušetřit a hlavně, jak hospodařit s mými penězi. Poradila mi zařídit si druhý běžný účet, díky kterému začnu více peněz šetřit. Na jednom účtu si nechávám peníze pouze na měsíční spotřebu a na druhém účtu se tak mnohem rychleji tvoří rezerva. Díky tomuhle kroku se mi opravdu odlehčilo. Nejen, že jsem si konečně začala spořit něco do budoucna, ale taky jsem dostala finanční jistotu pro každý případ. Jsem za tyhle rady opravdu vděčná a co víc, vím, že i když se stane cokoliv, o peníze se bát nemusím. Vím, že se slečna Košinová o mě vždycky postará.”

Lucie

učitelka v mateřské škole

Vzhledem k vytíženosti mé práce nemám prostor pro zmapování všech možností zajištění finančních prostředků. Proto jsem se obrátila na finanční poradkyni Kateřinu Košinovou, která pro mě zpracovala souhrnnou analýzu a vytvořila mi tak finanční portfolio na míru. Na dlouhodobé spolupráci oceňuji zejména proklientský přístup a vstřícnost. Bonusem je pak pro mě ušetřený čas a v konečném důsledku i peníze. Se službami jsem nadmíru spokojena a mohu jen doporučit.”

Markéta

Auditorka

Ani s ekonomickým vzděláním člověk při své pracovní vytíženosti nemůže stíhat sledovat veškeré aktuality a produktová specifika na finančním trhu, ať už těch sofistikovanějších      z oblasti investic, anebo i těch úplně základních ohledně bydlení. Zkušený finanční poradce navíc vidí i další tipy a alternativy z praxe, které mohou nabízet mnohem vhodnější řešení.

Nám se s Ing. Kateřinou Košinovou podařilo udělat z hypotečního úvěru nikoliv pouze dlouhodobou investici za cenu pravidelných měsíčních výdajů z rodinného rozpočtu, ale prakticky také produkt s pasivním příjmem – původní byt jsme nemuseli prodávat, naopak příjmy z nájmu mají za výsledek výrazně příznivější rodinné cash-flow, než jsme původně počítali, a to vše v rámci jedné hypotéky.”

Dalibor a Míša

obchodní ředitel, mateřská dovolená

Marie Staňková dokáže srozumitelným způsobem osvětlit laikovi, jak funguje finanční sféra, co jsou krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé rezervy jedince, jak jsou důležité a jak si je lze vytvořit. Velmi milým, nevtíravým, ale přitom rozhodným projevem dokáže rozptýlit obavy a pochybnosti. Komunikace a spolupráce s Marií Staňkovou je obohacující po lidské stránce, neboť v dnešní době plné spěchu, stresů a negací je velmi osvěžující a motivující, kontakt s někým, kdo má po většinu času úsměv na rtu a je ochotný kdykoliv řešit moje problémy či potřeby. Má můj obdiv a jsem ráda, že mě se svojí nabídkou oslovila zrovna tato okouzlující žena a odbornice.”

Katka

Státní zaměstnanec

Ve slečně Košinové jsem konečně potkala finančního poradce, který mi plně vyhovuje. Před naší spoluprací jsem měla obecně ve finanční poradce nedůvěru, protože jsem se několikrát setkala s tím, že dotyčný rozuměl ekonomickým věcem méně než já (mám ekonomické vzdělání) a pouze mi vnucoval prodej nějakého finančního produktu, z něhož měl provize. U slečny Košinové jsem se konečně dočkala člověka, který oboru výborně rozumí, má nadhled, vnímá souvislosti, posuzuje pro mě vhodné strategie a produkty podle mých potřeb, přání i preferencí a ne podle svých provizí. Slečna Košinová mě také naučila přemýšlet o trzích a investicích trochu jinak, než jsem byla zvyklá, ukázala mi nové možnosti, strategie a vždy byla a je ochotná mi dále poradit. Kromě toho je slečna Košinová vstřícná, časově flexibilní, maximálně vychází klientovi vstříc a výborně si umí poradit s administrativou, takže mě různé změny či zakládání produktů nestály více než pár chvil času a pár podpisů, jinak vše vyřídila za mě. Celkově jsem byla vždy maximálně spokojená.”

Lenka

Učitelka na gymnáziu

Partners Financial Services, a.s.
Osvoboditelů 523
760 01 Zlín