fbpx

Reference

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

“ S Marcelou spolupracuji již několik let, proto když jsem se rozhodl poohlédnout se po hypotéce, byla volba jednoznačná. Její odbornost a zkušenosti mi ihned dodaly jistotu, že jsem ve správných rukou. Průběh celého procesu byl díky Marcelině pečlivosti a preciznosti snadný a rychlý. Vysvětlila mi všechny možnosti, pomohla mi porozumět podmínkám a navrhla nejlepší řešení pro mě a mé individuální potřeby. Během naší dlouhodobé spolupráce se starala o všechna moje pojištění a investice. Její schopnost najít optimální řešení, které mi pomůže dosáhnout mých finančních cílů, je jedinečná. Vždy měla trpělivost vysvětlit mi každý detail a odpovědět na mé otázky, ať už se týkaly rizik, výnosů nebo dlouhodobého plánování.

Marcela je nejen vynikající finanční kouč, ale také skvělý člověk. Je plná empatie, porozumění a ochoty pomoci. Při našich schůzkách jsem se vždy cítil komfortně a méně stresovaný ohledně svých financí.“

Michal

Podnikatel

Se slečnou Marcelou Galečkovou jsem začala spolupracovat, když jsem řešila koupi bytu. I přes velké překážky, které s financováním nastaly, našla nejlepší řešení, díky kterému můžu bydlet ve svém vysněném bytě.

Ve finančních produktech se absolutně nevyznám, a proto jsem ráda, že se mi o finance stará právě Marcela Galečková, které plně důvěřuji a kdykoli se na ni můžu obrátit. Na její práci oceňuji osobní přístup, nadšení a velkou profesionalitu. Jde vidět, že jí práce moc baví. Proto její služby vřele doporučuju dál.”

Lucka

Podnikatelka

“Příležitost setkat se s Kateřinou Košinovou se mi naskytla naprostou náhodou. Nejdříve jsem k celému finančnímu poradenství byla docela skeptická, to se ale změnilo s první návštěvou. Slečna poradkyně mi vysvětlila, jak se věci mají, přehledně a jasně mi ukázala, jak ušetřit a hlavně, jak hospodařit s mými penězi. Poradila mi zařídit si druhý běžný účet, díky kterému začnu více peněz šetřit. Na jednom účtu si nechávám peníze pouze na měsíční spotřebu a na druhém účtu se tak mnohem rychleji tvoří rezerva. Díky tomuhle kroku se mi opravdu odlehčilo. Nejen, že jsem si konečně začala spořit něco do budoucna, ale taky jsem dostala finanční jistotu pro každý případ. Jsem za tyhle rady opravdu vděčná a co víc, vím, že i když se stane cokoliv, o peníze se bát nemusím. Vím, že se slečna Košinová o mě vždycky postará.”

Lucie

učitelka v mateřské škole

Vzhledem k vytíženosti mé práce nemám prostor pro zmapování všech možností zajištění finančních prostředků. Proto jsem se obrátila na finanční poradkyni Kateřinu Košinovou, která pro mě zpracovala souhrnnou analýzu a vytvořila mi tak finanční portfolio na míru. Na dlouhodobé spolupráci oceňuji zejména proklientský přístup a vstřícnost. Bonusem je pak pro mě ušetřený čas a v konečném důsledku i peníze. Se službami jsem nadmíru spokojena a mohu jen doporučit.”

Markéta

Auditorka

“Doporučuji. Velmi přátelský a profesionální přístup. Dozvíte se o možnostech, které by vás jinak nenapadly a v bance vám o nich neřeknou. Na setkání s paní Holou se budete vždy těšit. Poradenství zahrnuje i pravidelné servisní schůzky, které jsou velmi důležité pro kvalitní finanční poradenství. Není to případ “tady mi podepište smlouvu a už se neuvidíme.”

Jan

účetní

Ani s ekonomickým vzděláním člověk při své pracovní vytíženosti nemůže stíhat sledovat veškeré aktuality a produktová specifika na finančním trhu, ať už těch sofistikovanějších      z oblasti investic, anebo i těch úplně základních ohledně bydlení. Zkušený finanční poradce navíc vidí i další tipy a alternativy z praxe, které mohou nabízet mnohem vhodnější řešení.

Nám se s Ing. Kateřinou Košinovou podařilo udělat z hypotečního úvěru nikoliv pouze dlouhodobou investici za cenu pravidelných měsíčních výdajů z rodinného rozpočtu, ale prakticky také produkt s pasivním příjmem – původní byt jsme nemuseli prodávat, naopak příjmy z nájmu mají za výsledek výrazně příznivější rodinné cash-flow, než jsme původně počítali, a to vše v rámci jedné hypotéky.”

Dalibor a Míša

obchodní ředitel, mateřská dovolená

Velmi ráda bych napsala pár slov k finanční kanceláři Moje Finance Zlín. Již delší dobu se o mě stará velmi milá, profesionální a chápající poradkyně slečna Košinová.

Ve světe financí mám ráda pořádek a řád. Smlouvy na svém místě, řádné vysvětlení, přehlednost, možnost změny a v případě nejistoty podání pomocné ruky. Tyto všechny benefity se mi dostaly jako samozřejmost od paní Košinové a jejího týmu.
Jako klient se určitě neřadím do kategorie méně náročných. Tak jak jsem tvrdá na sebe, tak to samé požaduji i po ostatních. Slečna Košinová i se svým týmem mi vždy vyšla vstříc a vždy se snaží najít nejlepší řešení a toho si nesmírně vážím.
Vřele Moje Finance Zlín doporučuji všem, kterým na svých financích záleží a kteří chtějí mít k tomu nadstandardní servis a lidský přístup.“

Dagmar

mateřská dovolená

Ve slečně Košinové jsem konečně potkala finančního poradce, který mi plně vyhovuje. Před naší spoluprací jsem měla obecně ve finanční poradce nedůvěru, protože jsem se několikrát setkala s tím, že dotyčný rozuměl ekonomickým věcem méně než já (mám ekonomické vzdělání) a pouze mi vnucoval prodej nějakého finančního produktu, z něhož měl provize. U slečny Košinové jsem se konečně dočkala člověka, který oboru výborně rozumí, má nadhled, vnímá souvislosti, posuzuje pro mě vhodné strategie a produkty podle mých potřeb, přání i preferencí a ne podle svých provizí. Slečna Košinová mě také naučila přemýšlet o trzích a investicích trochu jinak, než jsem byla zvyklá, ukázala mi nové možnosti, strategie a vždy byla a je ochotná mi dále poradit. Kromě toho je slečna Košinová vstřícná, časově flexibilní, maximálně vychází klientovi vstříc a její tým si umí výborně poradit s administrativou, takže mě různé změny či zakládání produktů nestály více než pár chvil času a pár podpisů, jinak vše vyřídili za mě. Celkově jsem byla vždy maximálně spokojená.”

Lenka

Učitelka na gymnáziu