fbpx

Finanční koučink

Největší přidaná hodnota finančních poradců už není vyjednat tu nejlepší sazbu na hypotéce nebo srovnat nabídky životního pojištění, ale postavit se do role finančního kouče, tedy člověka, který rozpoznává vaše finanční návyky a postoje a pomalu je s vámi mění tak, abyste díky nim dosáhli svých životních cílů rychleji a efektivněji.

Je totiž dokázáno, že nikdo z nás není objektivní ke svým vlastním penězům, a proto je potřeba nastavit zrcadlo a přinést do vašeho finančního života řád.
Díky tomuto řádu se nám daří odhalit zbytečnou spotřebu, nedostatečnou nebo zkreslenou představu o budoucnosti, neefektivní spoření a investování atd.

Tak jako pro vaše tělo je lepší trenér, který vás naučí a přiměje uběhnout 5 km denně, než trenér, který „podlehne“ vaší lenosti a kývne na 1 km za týden, tak pro vaši finanční budoucnost je lepší poradce, který vás naučí a přiměje tvořit majetek, než poradce, který „podlehne“ vašemu požadavku a založí vám penzijko na 500 Kč měsíčně.

Pokud se naše názory v tomto střetnou, pak je to vztah navždy. Postaráme se totiž o to, abychom vaše posuny konzultovali pravidelně každý rok a to v tom daném měsíci, kdy nás potkáváte poprvé. Zásadní otázka, která vždy padne, bude, zda se cítíte bohatší.

Kontaktujte nás

3 + 1 =

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde