Služby

01

Bydlení

Výdaje na bydlení jsou jedním z největších výdajů v životě člověka, navíc je to investice na dlouhou dobu.   O to více je důležité řešit tuto otázku s dostatečným předstihem a do detailu. Kdo má náskok, vyhrává. Kdo má ve Vašem případě větší náskok – Vy nebo Vaše banka? Pokud již závod běžíte a máte pocit, že Vás Vaše banka předbíhá, ještě to neznamená prohraný závod. Obraťte se na nás a předejte nám štafetu, společně vyhrajeme.

02

OCHRANA PŘÍJMŮ A ZAJIŠTĚNÍ ŽIVOTNÍHO STANDARDU

Příjem každého z nás je základní stavební kámen všech budoucích plánů a cílů. Při výpadku nebo snížení příjmů se musí většina lidí hodně omezit ve svém životním stylu a při dlouhodobém výpadku jsou lidé nuceni své plány změnit nebo dokonce některé své sny úplně vyškrtnout. Jak jste na tom Vy? S námi Vaše plány měnit nemusíte, naopak, my Vám je pomůžeme uskutečnit.

03

BUDOUCNOST A PŘÍPRAVA NA BUDOUCÍ VÝDAJE

Každý člověk ve svém životě plánuje určité výdaje – chceme jezdit na dovolenou, kupujeme si sportovní vybavení, elektroniku, vybavení do domácnosti, auta, spoříme dětem. Už se Vám ale někdy stalo, že přišel výdaj, který jste nečekali? Buďte na tyto situace vždy připraveni a nechte Vaše peníze pracovat pro Vás, dopřejte sobě a své rodině splněné sny.

04

ZABEZPEČENÍ DĚTÍ

Výdaje na děti jsou hned po bydlení druhým největším výdajem v životě člověka. Každý z nás chce svým dětem dopřát to nejlepší. Pomůžeme Vám se na toto radostné období finančně připravit a zároveň Vám poradíme, jak dětem vhodně spořit, abyste jim usnadnili start do života.

05

ZAJIŠTĚNÍ NA STÁŘÍ A FINANČNÍ NEZÁVISLOST

S námi se nemusíte spoléhat na stát, s naší pomocí můžete přestat pracovat, až si to budete přát, a prožít důchod podle svých představ. Že se důchodu nedožijete? A co když ano? Je třeba být připraven na každou eventualitu.

06

OCHRANA MAJETKU A ODPOVĚDNOST

Víte, jak správně nastavit pojištění majetku, aby pojišťovna opravdu plnila? Je nejlevnější povinné ručení opravdu to nejlepší? Jak se krýt, když někoho neúmyslně poškodíte a způsobíte mu tím újmu? To vše jsou otázky, na které umíme odpovědět a společně najdeme to nejvhodnější řešení.

07

INVESTICE A INVESTIČNÍ STRATEGIE

Řešíte, jak vhodně zhodnotit své úspory? Máte pocit, že Vaše banka nenabízí zhodnocení, jaké si představujete? Poradíme, jak vhodně investovat a zhodnotit své úspory, aby Vaše finance pracovaly pro Vás, a ne pro banku.

Partners Financial Services, a.s.
Osvoboditelů 523
760 01 Zlín